Link :: 17.11.2004 :: 16:13
I tu zaczynam opisywać swoje życie. Już niedługo święta :rendeer:
a więc załapiecie się i na ich opis. Mam nadzieję, że będziecie mnie odwiedzać a gdy napadnie mnie dołek to postaracie się mnie z niego wyciągnąć :mrgreen: A teraz zmienię wygląd bloga :)
Komentuj(1)


Link :: 18.11.2004 :: 18:16
Wczoraj nie pisałam bo siedziałam do 12.00 w nocy i się uczyłam. Kupiłam sobie super zegarek ale mi w nim bateria siadła :| Trudno. Miałam dzisiaj w szkole szczepienie w dwie ręce. Teraz mnie bolą i chyba nie będę ćwiczyła w szkole na W-F :) Siedzę z moją psiapsiółką i grzebiemy w necie. Jutro wybieramy się na zakupy bo w sobotę idziemy na iprezkę do kupelki z klasy (urki) więc trzeba strzelić prezent. Nie mam pomysłu co jej kupić. Podsyłajcie swoje propozycje. Czekam.
Komentuj(0)


Link :: 18.11.2004 :: 19:11
A o to moi drodzy ja we własnej osobie :)


Komentuj(2)


Link :: 19.11.2004 :: 13:35
Siemale ziomale :) Już pada śnieg Boże jak ja się cieszę. ZIMA to moja ulbiona pora roku :santa: Czy ktoś wie może czemu nie wyświetlają mi się emotki :( ? No nic ale zaraz jadę kupić lub poszukać fajnej kurtki dla siebie i muszę obowiązkowo kupić szalik i rękawiczki. Dostałam 5 z niemca. Fajnie. Teraz patrzę jak za oknem pada mój kochany śnieżek. Bialutki, zimniuuutki. Chce mi się śpiewać.
Pozderki dla Małposzczypa (Malibu wiesz o co chodzi :))

A to Chesterek :*

Komentuj(2)


Link :: 23.11.2004 :: 19:18
Notka z dnia 20,11,2004 (net mi się zwalił i nadrabiam)

No no no dzisiaj do Adzi na urodzinki. Fajnie. Byłam z Anetą wczoraj na zakupach po prezent i kupiłyśmy serie z NICI Dinos czy jakoś tam jak to się zwie. Mamy nadzieję, że się ucieszy i spodoba jej się prezent :) No to nara lece na urki.
Komentuj(0)


Link :: 23.11.2004 :: 19:18

Notka z dnia 21,11,2004 (net mi się zwalił i nadrabiam)

Dzisiaj do kina z Necią, p.R , rafałem i mamą :) Idziemy na " Iniemamocni". Podobno dobre więc czemu by nieiść. Kurka ale mam nauki. O nieeee. Jutro mam sprawdzian z Krzyżaków muszę obejżeć jeszcze film ( o nich ). Nie no załamka. I co ja teraz zrobię po powrocie siadam na trwających 170 minut krzyżaków :/ Kicha, kicha i jeszcze raz kicha :((( No a na uprzyjemnienie muszę powiedzieć, że u Ady było cool. Zabawa a raczej imprezka odjechana. Czekam na następną może bezokazyjną.
Komentuj(0)


Link :: 23.11.2004 :: 19:18
Notka z dnia 22,11,2004 (net mi się zwalił i nadrabiam)

Jak już mówiłam był sprawdzian z Krzyżaków. O bosh będzie tragedia. Nawaliłam takie głupoty, że głowa mała. W szkole jest tak zimno, że w kurtkach chodzimy i herbatę rozdają. Do czego to doszło. W sali od gegry było 10*C. To nienormalne. Niedość, żę się stresowałam Krzyżakami to jeszcze na dodatek było ziiiiimno. OK lece papa :)
Komentuj(0)


Link :: 23.11.2004 :: 19:26
No i nareszcie notka z dzisiaj :)
Rano o 7.00 wstałam do szkoły i zgodnie z tradycją się nie wyspałam. snieg wsiąkł i znowu chlapa "a było już tak pięknieee". Z klasami 1 byliśmy w jakimś zakichanym teatrzyku na jeszcze bardziej zakichanym przedstawieniu. Nuda taka, że smsowałam z kumpelą. Dzisiaj było cieplej w szkole bo chyba z naciskiem na chyba działały kaloryfery. Muszę uzupełnić ćwiczenia z matmy bo baba jutro zbiera. Zaraz lecę bo muszę się pouczyć. Mam nadzieję, że mnie odwiedzicie jescze pa!
Komentuj(0)


Link :: 24.11.2004 :: 17:56
Cześć ludziki właśnie piszę od koleżanki bo mi się zepsuł necik. Może niedługo już będę miała ale puki co piszę od Ady :)
Dzisiaj w szkole było super. Dostałam z progu z matmy 4, z fizy 4+ i z techniki 5.
Matko jak się ucieszyłam tylko ciekawe co dostanę z chemi :/ Pokoćkało mi się trochę. No nic mam same piątki z niej (odpukać) więc może mi to nie zaszkodzi. Moja kumpela też założyła sobie blogaska na talk.pl i właśnie go wykańczamy zapraszam serdecznie !!!
Właśnie lecą rozmowy w toku znowu jakieś głupoty. Piesek Ady siedzi i jęczy booooże co za maruda. Oooo jakie dźwięki :)
To trudno. Jutro zprawdzian z matmy muszę się pouczyć :/ Ludzie wpisujcie się napewno się odwdzięczę. A teraz rymowanka:

Taka sobie rymowanka,
wstajesz z samego ranka,
patrzysz a tu kupa rzeczy do pranka :)
Wściekły wrzycasz wszystko do pralki
o matko wyprałaś własne lalki :)

No to jest efekt braku tematu do napisania rymów no ale może komuś się spodoba. Papatki :*
Komentuj(0)


Link :: 26.11.2004 :: 21:16
Cześć wszystkim! Wczoraj byłam w teatrze z klasą na "Strasznym dworze". Beznadzieja no tzn. nic nie rozumiałam co śpiewają itd bo to opera. A dzisiaj zaliczyłam na w-f gibkość na 4. Fajowsko. Byłam u Ani i robiłyśmy (ja, Ania, Ada, Aneta) gre planszową na techkę o ruchu drogowym. No ciekawe jak to będzie. Kupiłam sobie kartę Heyah i jutro jadę oglądać telefony. Kurka nie wiem tak naprawdę po co mi to ale spox. Mam już dwa numery hahahaha. Ok lecę uzupełniać numery papa!
Komentuj(1)


Link :: 27.11.2004 :: 19:10
Cześć wszystkim. Ale mi się nudzi prawie cały dzień siedzę na necie. Jutro idę do koleżanki Adzi :) Będziemy się uczyć i szukać w necie obudów do komórek. Dzisiaj praktycznie nic nie robiłam. Nie mogę wyciągnąć taty do sklepu ani nic. Teraz będę oglądała Tv matko jaka nuuuuuuuuuuuuuda. Niemam całkowicie co robić. Gdybym dostała jakieś komentarze albo wpisy do księgi gości to jeszcze może by było co do roboty bo bym odpisywała. A tak to d*** nic całkowite zzeerroo. OK papatki. Tzrymajcie się ciepło.
Komentuj(2)


Link :: 29.11.2004 :: 21:32
Siemka ludzie! Sory, że wczoraj nie pisałam, ale nie mam internetu, więc teraz dyktuje notke kolezance przez telefon. Jestem chora. Wczoraj miałam 39,5 stopnia gorączki. Siedze cały dzień w domu i strasznie mi się nudzi. Teraz czekam na Wyspe Robinson, a nawet sie juz zaczęla wiec kończe. PA. Pozdrowienia dla Ani, Ady i Anety.
Komentuj(1)




Szablon from lovella

[ Księga Gości ]


[ Archiwum ]
2024
marzec
luty
styczeń
2023
grudzień
listopad
październik
wrzesień
sierpień
lipiec
czerwiec
maj
kwiecień
marzec
luty
styczeń
2022
grudzień
listopad
październik
wrzesień
sierpień
lipiec
czerwiec
maj
kwiecień
marzec
luty
styczeń
2021
grudzień
listopad
październik
wrzesień
sierpień
lipiec
czerwiec
maj
kwiecień
marzec
luty
styczeń
2020
grudzień
listopad
październik
wrzesień
sierpień
lipiec
czerwiec
maj
kwiecień
marzec
luty
styczeń
2019
grudzień
listopad
październik
wrzesień
sierpień
lipiec
czerwiec
maj
kwiecień
marzec
luty
styczeń
2018
grudzień
listopad
październik
wrzesień
sierpień
lipiec
czerwiec
maj
kwiecień
marzec
luty
styczeń
2017
grudzień
listopad
październik
wrzesień
sierpień
lipiec
czerwiec
maj
kwiecień
marzec
luty
styczeń
2016
grudzień
listopad
październik
wrzesień
sierpień
lipiec
czerwiec
maj
kwiecień
marzec
luty
styczeń
2015
grudzień
listopad
październik
wrzesień
sierpień
lipiec
czerwiec
maj
kwiecień
marzec
luty
styczeń
2014
grudzień
listopad
październik
wrzesień
sierpień
lipiec
czerwiec
maj
kwiecień
marzec
luty
styczeń
2013
grudzień
listopad
październik
wrzesień
sierpień
lipiec
czerwiec
maj
kwiecień
marzec
luty
styczeń
2012
grudzień
listopad
październik
wrzesień
sierpień
lipiec
czerwiec
maj
kwiecień
marzec
luty
styczeń
2011
grudzień
listopad
październik
wrzesień
sierpień
lipiec
czerwiec
maj
kwiecień
marzec
luty
styczeń
2010
grudzień
listopad
październik
wrzesień
sierpień
lipiec
czerwiec
maj
kwiecień
marzec
luty
styczeń
2009
grudzień
listopad
październik
wrzesień
sierpień
lipiec
czerwiec
maj
kwiecień
marzec
luty
styczeń
2008
grudzień
listopad
październik
wrzesień
sierpień
lipiec
czerwiec
maj
kwiecień
marzec
luty
styczeń
2007
grudzień
listopad
październik
wrzesień
sierpień
lipiec
czerwiec
maj
kwiecień
marzec
luty
styczeń
2006
grudzień
listopad
październik
wrzesień
sierpień
lipiec
czerwiec
maj
kwiecień
marzec
luty
styczeń
2005
grudzień
listopad
październik
wrzesień
sierpień
lipiec
czerwiec
maj
kwiecień
marzec
luty
styczeń
2004
grudzień
listopad


[ O mnie ]
imię: Daria
wiek: 13 lat
mia100: WaWa
gg: 7017534



Szablon from lovella